پیاده سازی

دراین دسته از خدمات صوت‌های بارگذاری از جانب شما یا دست‌نوشته‌هایی که عکس واضحی از آنها تهیه‌ کرده‌اید، به صورت فایل متنی در قالب ورد درآمده و برای شما فرستاده می‌شود. البته با توجه به تفاوت کیفیت و همچنین مضامین صوت‌ها میزان کار انجام شده بر روی صوت متفاوت خواهد بود و به همین دلیل پس از بررسی ابتدایی کوتاهی پیش‌فاکتوری برای شما فرستاده خواهد شد که شامل هزینه و زمان لازم برای انجام کار خواهد بود. در صورت تأیید شما، در زمان گفته‌شده کار به شما تحویل خواهد شد. کمینه و بیشینه قیمت در این بخش، به‌ترتیب کلمه‌ای ۸ و کلمه‌ای ۱۱ تومان است.

پیاده‌سازی و ویرایش

اغلب فایل‌های صوتی، در صورت تبدیل شدن به متن هم قابل استفاده نیستند. به همین دلیل در این دسته از خدمات، فایل پیاده‌شده 1به‌طور کامل ویرایش و بازنویسی و آماده چاپ خواهد شد. درصورتی که مایل باشید ویرایش و بازنویسی متن در هماهنگی و با نظر صاحب صوت یا شخصی که به موضوع بحث تسلط دارد انجام شود، لطفاً این موضوع را در قسمت توضیحات ذکر کنید. مانند تمام بخش‌ها پس از بررسی فایل، زمان و هزینه انجام کار در پیش‌فاکتوری برای شما ارسال خواهد شد تا پس از تأیید و پرداخت شما، کار انجام و در زمان گفته‌شده به شما تحویل شود. کمینه و بیشینه قیمت در این بخش، به‌ترتیب کلمه‌ای ۲۵ و کلمه‌ای ۳۵ تومان است.

تهیه متن

تهیه متن یکه از نشست‌ها یا میزگردهایی که افراد بسیاری در آن صحبت کرده‌اند و ابعاد مختلفی از یک موضوع را شرح داده یا بررسی کرده‌اند، کاری است که در این دسته از خدمات انجام می‌شود. صوت نشست یا میزگرد با حوصله موردتوجه قرار می‌گیرد تا با ظرافت کافی متنی که شامل تمام جزئیات نشست باشد، تهیه شود. واضح است که در این بخش هم باید صوت نشست توسط شما در سایت بارگذاری شود تا پس از بررسی میزان دشواری کار، زمان و هزینه لازم به شما اعلام شود تا با تأیید شما متن آماده و تحویل شود. کمینه و بیشینه قمیت در این دسته از خدمات، به ترتیب ساعتی ۶0 و ساعتی ۸۰ تومان است.

ترجمه و ویرایش

اغلب ما ازاینکه ترجمه‌های انجام‌شده توسط مترجمین، شبیه ترجمه‌های کامپیوتری است و ظرافت و دقت کافی را ندارد شکایت داریم. در این دسته از خدمات متن‌های ویرایش‌شده در مطابقت با متن مبدأ ویرایش می‌شوند تا در زبان فارسی خواندنی‌تر، فهمیدنی‌تر و حتی قابل‌انتشار باشند. اینجا کافی است که متن مبدأ و متن ترجمه‌شده را برای ما بفرستید تا پس از بررسی زمان و هزینه انجام کار به شما اعلام شود.

ویرایش صوری

در ویرایش صوری متن شما که احتمالاً از لحاظ علائم سجاوندی، املا و پاراگراف‌بندی دچار به‌هم‌ریختگی و اشکال است، بازخوانی شده و این قبیل مشکلات آن رفع می‌شود. این قسم ویراست زمانی لازم است که شما از درستی جمله‌ها، لحن و تناسب گفتار مطمئن هستید و می‌خواهید ویراستار فقط به اشکالات ظاهری متن بپردازد. در این مورد هم پس از ارسال فایل، هزینه و زمان انجام کار به شما اعلام خواهد شد. قیمت تقریبی در مورد این دسته از خدمات بین کلمه‌ای ۸ تا ۱۲ تومان است.

ویرایش صوری و زبانی

این دسته از خدمات را می‌توان ویرایش کامل یک متن نگاشته‌شده یا پیاده‌شده دانست که توسط شما پیاده یا نوشته شده است. همچنین این متن می‌تواند پایان‌نامه یا مقاله‌ای باشد که برای نشریه یا کنفرانسی نوشته شده است. در این صورت این شما باید این نکته را در توضیحات ذکر کنید تا ما با توجه به استاندارهای همان کنفرانس یا نشریه متن شما را ویرایش صوری و زبانی کنیم. در غیر این صورت، استاندار ما، همان استاندارد فرهنگستان زبان و ادب فارسی خواهد بود. درباره ویرایش زبانی هم باید گفت که این ویرایش به غلط‌های زبانی نویسنده که متن را دیریاب می‌کند و خواندن آن را خسته‌کننده می‌پردازد و در هماهنگی با نویسنده و متن و لحن و سبک نوشتاری کلی آن، این ایرادها را اصلاح می‌کند. اینجا هم لازم است که متن خود را پیش‌تر برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی هزینه و زمان مورد نیاز انجام کار به شما اعلام شود. کمینه و بیشینه قیمت در این بخش، به‌ترتیب کلمه‌ای ۲۰ و کلمه‌ای ۳۰ تومان است.

ویرایش مطابقت

این دسته از خدمات زمانی به‌کار می‌آید که درباره ترجمه متنی اطمینان کافی را ندارید و گمان می‌کنید که ابهام‌های متن ناشی از درک ضعیف متن اصلی بوده است. در چنین شرایطی، متن ترجمه و متن اصلی به یک مترجم حرفه‌ای و باسابقه داده می‌شود تا متن ترجمه را در مطابقت با متن اصلی اصلاح کند. در اینجا هم لازم است فایل متن ترجمه و فایل متن اصلی را برای ما ارسال کنید تا زمان و هزینه انجام کار به شما اعلام شود. کمینه و بیشینه قمیت در این دسته از خدمات، به ترتیب کلمه‌ای 60 و کلمه‌ای 80 تومان است.

فایل‌های خود را برای بارگذاری در این محل رها کنید

بارگذاری یک فایل
  • فایلی ارسال نشده است